Mis on Maxim?

Maxim on kõige nahasõbralikum tugevatoimeline, roll-on tüüpi patenteeritud higipulk, mis sisaldab sisaldab 15% alumiiniumkloriidi. Maxim Sensitive on analoogne toode, kuid sisaldab 10,8% aktiivainet ja on mõeldud väga tundlikule nahale. Erinevalt tavalistest higipulkadest peavad tugevad antiperspirandid sisaldama 10-20% alumiiniumkloriidi; vastasel juhul nad lihtsalt ei toimi piisavalt. Samuti ei ole abi deodorantidest, mis vaid maskeerivad higi lõhna.

Kellele on Maxim näidustatud?

  • mõõdukatele ja tugevatele higistajatele (esmavaliku vahend liighigistamise ravis) – nii meestele kui naistele
  • normaalsetele higistajatele periooditi – emotsionaalne või füüsiline pinge, palavuse, avalike esinemiste, kitsamate riiete kandmise jms. korral.
  • Teismelistele, kellest paljud higistavad intensiivsemalt hormonaalsete muutuste tõttu

Kuidas Maxim toimib?

Alumiiniumkloriidi lahuse mõjul tõmbuvad higinäärmete juhad võimalikult kokku, takistades nii higistamist, kuid samas säilitades naha normaalse hingamise. Maxim`i kasutamise lõpetamisel juhade normaalne suurus ja higistamine taastub.

Maximi efektiivsus

Maxim on väga efektiivne kaenla all, kuid toimib hästi ka jalgadele, kätele ja näole. Mõju erinevus on tingitud higinäärmete erinevustest neis piirkondades. Ühtlasi aitab Maxim kõrvaldada halba kehalõhna, mis on valdavalt tingitud bakterite ja higi koosmõjust.

Enamik inimesi vajab Maxim`it vaid 1-2 korda nädalas